Nowe konto


Terminarz Turnieju:

I etap: 1 X - 5 XI 2018 r.
II etap: 24 XI 2018 r.,
(zakończony)
Finał: 2-3 III 2019 r.







O Turnieju

Jagielloński Turniej Matematyczny to ogólnopolski konkurs organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego pierwsza edycja odbyła się w roku szkolnym 2017/18.

Turniej podzielony jest na trzy etapy: dwa elektroniczne i jeden stacjonarny. W pierwszym każdy uczeń zmierzy się z zadaniami przypisanymi do jego indywidualnego konta na stronie internetowej. Na ich rozwiązanie będzie miał czas przez cały październik. Najlepsi zostaną zakwalifikowani do drugiego etapu, w którym będą mieli kilka godzin na rozwiązanie prostszych zadań. Odpowiedzi powinni zapisać w formularzu dostępnym na stronie Turnieju po zalogowaniu się. Osoby z najlepszym wynikiem zaprosimy do Krakowa, gdzie odbędzie się dwudniowy finał. Pierwszego dnia finaliści rozwiążą dwa testy, które wyłonią zwycięzców, a drugiego będą mieli okazję poznać współuczestników podczas rozrywkowych mini-zawodów matematycznych.

Do udziału w Turnieju serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich. W konkursie mogą brać udział również szczególnie uzdolnieni gimnazjaliści, a nawet uczniowie szkół podstawowych, jednak decydują się oni wtedy na konkurowanie ze starszymi, bez przywilejów ze względu na wiek.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Facebookowego konkursu.

Aktualności

Uwaga: W dniu 2 marca rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 10:00. Uroczyste zakończenie Turnieju zaplanowane jest na niedzielę. Szczegółowy harmonogram zostanie podany w późniejszym terminie.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do finału II edycji Turnieju. Może ona nieznacznie ulec zmianie po ewentualnym uwzględnieniu odwołań.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

PiotrAksamitV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
JuliuszBaneckiGdańskie Liceum Autonomiczne
PatrykBarłowskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
MariolaBartosikI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli
AleksandraBazanPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
JakubBedełekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
NataliaBerezaLiceum Ogólnokształcące w Łazach
JuliaBiałyV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
MateuszBorowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
KrzysztofBoryczkaV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
JagodaBrachaPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie
PawełBronkiewiczIV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie
IgnacyBuczekI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
BartłomiejBurczykI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
Anna MariaButowskaKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gdyni
DominikBysiewiczI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
AdrianChrobotVI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach
KamilChrząszczykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
KamilCiebieraPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
HubertCielicaPrywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie
MateuszCiuraTechnikum im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku
MartaConV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
JakubCzyżI Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie
DominikCzyżykI Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach
KarolinaDądelaVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
KacperDądelaVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
BłażejDobrońskiII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży
TymoteuszDomeradzkiI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi
KarolinaDrabikVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
DawidDróżdżI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
MiłoszDubielI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu
WojciechDudaVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
JakubDziarkowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
BartoszDzionekPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi
JanFabrowskiPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie
FilipFedorII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
KonradFilekI Technikum im. Stanisława Staszica w Wadowicach
JakubFlorczykiewiczVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
JanFornalPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
PawełGadzińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
KamilGalewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
NorbertGąsiorLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
FilipGierackiIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
OliwiaGilI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach
JakubGładyszPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
MaksymilianGłazII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
MarcinGłodziakI Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu
MichałGorawskiI Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu
PawełGreczanikLiceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu
PatrykGresztaIII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
KajaGruntkowskaPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi
Piotr JanGuniaV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
MikołajHangIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
KatarzynaHanusI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
MarcinHawrylukI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
JakubJagiełłaPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi
ArturJankowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu
WojciechJanotaV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
MateuszJanusII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
WojciechJasińskiI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
AdamJelińskiVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
AnnaJurekPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi
KacperKafaraI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
PiotrKaliciakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
PiotrKamiński V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
KrystianKamińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim
KamilKaraśIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
KarolKarpińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Dębicy
KosmaKasprzakXXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im.: Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Poznaniu
AleksanderKatanVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
MaciejKazalskiI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
GabrielKicińskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
KacperKingsfordIII Liceum im. Adama Mickiewicza w Katowicach
TomaszKisielTechnikum im. Jana III Sobieskiego w Przeworsku
JanKlimczakI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
MikołajKlimekI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w  Bochni
KarolinaKlimekI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w  Bochni
SławomirKlimowskiII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu
KatarzynaKobalczykPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi
JakubKołodziejczykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
KacperKopećI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach
KrzysztofKordalVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
JakubKościelniakIII Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
AleksandraKowalskaPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
Mikołaj Kozakiewicz VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
BłażejKubickiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
BarbaraKulawskaV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
AlicjaKwaśnyLiceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej
GrzegorzLegęzaI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
KrzysztofLembrykPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
PawełLewkowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
JakubLisI Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach
MarekLisowskiPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie
RafałLoskaVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
SzymonLutowiczII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Starachowicach
PawełŁacekI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
EmilŁasochaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
PiotrŁukasiewiczI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
MichałMachowskiLiceum Ogólnokształcące w Boguchwale
RomanMadejV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
PatrykMarszałekPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
NataliaMaryśkowaI Liceum Ogólnokształcace im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu
TomaszMarzecII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
KingaMaszewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach
PiotrMatusiakVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
TomaszMazurV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
LauraMeissnerV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
DawidMędrekIV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie
MichałMgeładze-ArciuchIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
AndrzejMichalczykLiceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu
SzymonMichniakIV Liceum Ogólnokształcące z Oddzialami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
DamianMielniczukI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
MichałMiziołekII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
SzymonMolLiceum Ogólnokształcace Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej
MarcinMordeckiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
MichałMrozekIV Liceum Ogólnokształcące z Oddzialami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
WojciechMuraI Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie
RadosławMyśliwiecI Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie
PatrykNikonowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży
FilipNogajVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
PawełNosalII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
AleksandraNoskowskaI Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze
MateuszNowakLiceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie
PawelNowakI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w  Bochni
AlbertOrczykII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Starachowicach
NataliaOzarekI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
MateuszPachV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
MateuszPadarzIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu
AndrzejPietraszkiewiczII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
AlicjaPietrzakPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie
RafałPiwowarII Liceum Ogólnokształcące im.  płk. Leopolda Lisa - Kuli w Rzeszowie
MikołajPolakV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
ArkadiuszPospiesznyI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
DawidPtachIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
JakubPuzioI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
MaciejRaczukIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
JanRajczykV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
JoannaRamutI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle
KrzysztofRojowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
ErnestRoszakIV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie
SzymonRusieckiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
BartoszRuszewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Lęborku
MaciejRutPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
PiotrRyłkoV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
MaksymilianSafarewiczII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.  Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
PawełSajdakI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
PiotrSawickiXIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
StanisławSieniawskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
WitoldSikorXLII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Krakowie
PaulinaSkalikI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
MarekSłyśI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
JakubSolaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim
AdrianStańdoI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Łodzi
MateuszStartekIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie
BartoszStarzykII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
AndrzejStarzykLiceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach
BartoszStecPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
ŁukaszStępieńPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi
DawidStósI Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem
AdamStrachV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
MikołajStrzałaI Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju
WitoldStrzebońskiII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
PatrykStudzińskiII Liceum Ogólnokształcace im.  Marii Konopnickiej w Nowym Sączu
DawidSulaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
AndrzejSzablewskiII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie
AntoniSzczepański II Liceum Ogólnokształcace im.  Marii Konopnickiej w Nowym Sączu
AdamSzerudaV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
RafałSzulcI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
AdamSzwajaIV Liceum Ogólnokształcące z Oddzialami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
JakubSzymańskiV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
DawidŚliwkaI Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie
TomaszŚlusarczykV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
KacperŚlusarczykVII Technikum Elektryczno-Elektroniczne im.Powstańców Śląskich w Krakowie
MartaŚwiderskaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
KarolinaŚwierkIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie
JanTamborskiI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Duboisa w Koszalinie
AndrzejTarasińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu
JakubTomczakI Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu
KacperTopolskiI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu
JanTrykaGdańskie Liceum Autonomiczne
JuliaTrzaskaII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Mielcu
ŁukaszTumialisI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
PiotrTyburskiLiceum Akademickie w Toruniu
KingaUłasikIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
SzymonUryga II Liceum Ogólnokształcace im.  Marii Konopnickiej w Nowym Sączu
MaciejUtracki Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
RomanVakhulaVII Technikum Elektryczno-Elektroniczne im.Powstańców Śląskich w Krakowie
MichałWalterII Liceum Ogólnokształcące w Lublincu
NicolasWardengaII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Raciborzu
Filip TomaszWierzbowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Łomży
MateuszWiniarskiI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
MarcinWiśniewskiLiceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich
KrystianWłodekXI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie
KarolWolczykI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
JakubWoźny I Liceum Ogólnokształcące w Kluczborku
KatarzynaWójtowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle
RochWójtowiczVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
MichałWronkaV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Lompy w Bielsku-Białej
MarcinWykpisSzkoła Podstawowa nr 44 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach
NataliaWykpisVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
DawidWysockiI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
MateuszZalewskiI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
SewerynZiemskiVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
BartoszZięzioPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie
IzabelaZnójI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
PatrykZubilewiczLiceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Pile
PiotrZygmuntPubliczne Liceum Ogólnokształcace Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi
ZofiaŻakI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie
KacperŻurekI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
MaciejŻurowskiI Prywatne Liceum Ogólnokształcace im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie

Z przyjemnością informujemy, że począwszy od drugiej edycji Turnieju najlepszym laureatom z klas maturalnych przysługiwać będą przywileje rekrutacyjne (szczegóły można znaleźć w regulaminie Turnieju).

Zachęcamy do zapoznania się z innymi inicjatywami WMiI dla uczniów - https://dw.matinf.uj.edu.pl/main/.