Nowe konto


Terminarz Turnieju:

I etap: 1-30 XI 2017 r.
(zakończony)
II etap: 20 I 2018 r.
14:00-17:00
(zakończony)
Finał: 10-11 III 2018 r.
(zakończony)




Aktualności

Zawody finałowe 10-11.03.2018

Zakończyła się pierwsza edycja Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego. W pierwszym etapie wzięło udział nieco ponad 1000 uczniów . Do drugiego etapu zakwalifikowały się 318 osób. Finalistami zostało 194 uczniów z 94 szkół. Poniżej przedstawiamy listę 54 laureatów. Zdjęcia pojawią się na stronie już wkrótce. Wszystkim uczestnikom Turnieju oraz ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem!

Wyniki wszystkich uczestników są dostępne na indywidualnych kontach (dział Moje Wyniki).

Galeria zdjęć z zawodów finałowych znajduje się w serwisie Flickr: [link]


Laureaci:

MiejsceImię i nazwiskoSzkołaWynik
1Rafał KilarI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie18
2Paweł MoćkoVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach17
3-6Krzysztof BoryczkaV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej16
3-6Paweł WesołowskiII Liceum Ogólnokształcące w Końskich16
3-6Kaja GruntkowskaPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzi16
3-6Szymon SalaburaIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie16
7-9Maciej DziubaII Liceum Ogólnokształcące w Końskich15.5
7-9Filip KołomyjecI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernia w Będzinie15.5
7-9Arkadiusz PospiesznyI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim15.5
10-11Michał BorowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie15
10-11Grzegorz LegęzaI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie15
12-20Jakub BartosKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Kielcach14.5
12-20Piotr BobełI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach14.5
12-20Jagoda BrachaPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie14.5
12-20Jan FabrowskiPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie14.5
12-20Jakub KołodziejczykI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim14.5
12-20Emilia KwolekPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie14.5
12-20Jacek SalataV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie14.5
12-20Krzysztof TomalaII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie14.5
12-20Mateusz ZalewskiI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu14.5
21-23Jakub DziarkowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie14
21-23Kamil GalewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim14
21-23Łukasz PlutaAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu14
24-32Mateusz BiesiadowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie13.5
24-32Gabriel KicińskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej w Gdyni13.5
24-32Dominik BysiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie13.5
24-32Mateusz StartekIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie13.5
24-32Aleksander StrzebońskiII Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Krakowie13.5
24-32Jakub SzymańskiV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej13.5
24-32Sebastian HecI Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie13.5
24-32Krzysztof SkomiałI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie13.5
24-32Mateusz PadarzGimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu13.5
33-40Wojciech DrozdLiceum Akademickie w Toruniu13
33-40Piotr KaliciakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie13
33-40Mikołaj KamińskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie13
33-40Paweł LewkowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu13
33-40Anna NosekI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie13
33-40Olaf PuchalskiII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach13
33-40Jakub SolaI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim13
33-40Michał WęgrzynI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu13
41-50Ignacy BuczekI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach12.5
41-50Szymon DrzazgaV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej12.5
41-50Miłosz JanuszewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim12.5
41-50Wojciech KosztyłaI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Krośnie12.5
41-50Piotr KramXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie12.5
41-50Artur MzykPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie12.5
41-50Jakub NiksińskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu12.5
41-50Dominika NowakI Liceum Ogólnokształcące w Dębicy12.5
41-50Kacper TopolskiI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Olkuszu12.5
41-50Michał WronkaV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej12.5
51-54Jakub BatkoPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie12
51-54Kacper DądelaGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Mysłowicach12
51-54Wojciech KrzyżanowskiI Społeczne Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Gliwicach12
51-54Roman MadejV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie12

Oto histogram wyników wszystkich finalistów: